Los Angeles'taki Gezilecek Yerler

Los Angeles ABD'de lüks ve refah şehridir. Büyülü kumsallar, tüm yıl boyunca muhteşem güneşli hava, çok sayıda eğlence yeri dünyanın her yerinden milyonlarca turisti kendine çekiyor.

Konumdaki turistik yerler Los Angeles:

Griffith Gözlemevi

Bu bina turistler arasında çok popüler. Gözlemevi Hollywood'da bulunur ve 1935'te Art Deco tarzında açılmıştır. İşte uzay ve astronotik temalarından çeşitli sergiler. Bu muhteşem yerde olmak unutulmaz bir deneyim yaşatacak. En üst katta şehrin güzel manzarasına sahip bir gözlem güvertesi var. Geceleri bu ayrı bir muhteşem atmosfer, gökyüzünde yıldızlar parlıyor, metropol aşağıda parlak ışıklarla dolup taşıyor.

Universal Studios Hollywood Park

Aile tatili için harika bir yer. Çok sayıda ilgi çekici yer, ziyaretçileri en sevdikleri filmlere, burada çekilen çizgi filmlere çekiyor. Filmlerden sergilerin sergilenmesi hayranlarını kayıtsız bırakmayacak. Harika vakit geçirmek için harika bir park.

Getty Center

En büyük kültür merkezi Brentwood Hills'in tepesindedir. . Konuklar fünikülere binerek paha biçilmez sanat eserlerinin bulunduğu müzeye giderler. Burada çeşitli tablolar, heykeller, dekor öğeleri sergilenmektedir.

Binanın alanı, Los Angeles rezervuarının büyülü manzarasının açıldığı muhteşem bir bahçe ile çevrilidir. Muhteşem güzellikteki gün batımları, kristal berraklığındaki suya yansır.

Los Angeles County Sanat Müzesi

Girişin önünde muhteşem ışık kurulumlarına sahip etkileyici bir bina yer almaktadır. şehrin orta kesiminde. Binanın çatısı altında dünyanın her yerinden toplanan inanılmaz miktarda kültürel hazine var.

Paha biçilemez tarihi sergiler müzenin köşelerini dolduruyor. Hemen hemen tüm dönemler ve dünya kültürleri burada temsil edilmektedir. Her öğenin kendi tarihi vardır ve antik dünyaya dalar. Sanki bu dünyanın tüm dönemlerini ziyaret etmiş gibi ruhta eşsiz bir his kalır.

Santa Monica İskelesi

Tüm dünyada ünlü olan iskele, şehrin sakinlerinin ve misafirlerinin gözdesi. Efsanevi otoyol 66'nın sonunu gösteren bir tabela ile fotoğraf çektirmek her turistin bu yeri ziyaret etmeyi hayal eder. Muhteşem gün doğumu ve gün batımları çekirdeğe dokunur.

Los Angeles dünyanın eğlence başkentidir.

Muhteşem şehir, lüksü ve tarif edilemez atmosferiyle dikkat çekiyor. Buraya gelip mutsuz olamazsın. Ziyaret edilecek çok sayıda harika yerin bulunduğu, çeşitli rekreasyon olanaklarıyla unutulmaz bir kasaba.