Detroit - Büyük Göllerin güzelliğini hissedebileceğiniz Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzey şehri

Detroit Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzey kesiminde yer alır ve aynı adı taşıyan nehir üzerindeki en büyük limandır. , güzel Büyük Göllere akar. Şehir, gelişmiş bir ulaşım ağına ve mühendislik ve gemi yapımı dahil olmak üzere birçok sektöre sahiptir. Şehrin geçmişi gelişen otomotiv endüstrisi ile yakından bağlantılıdır ve bugüne kadar otomotiv teknolojisi şehir hayatında büyük rol oynamaktadır.

Araba şehri

Modern metropol, şehrin doğal bölgesinde yer almaktadır. Michigan. Eski otomobil başkenti hala en popüler otomobil markalarının sergilerini düzenlemektedir. Müziğin iyi bilinen yönü - techno - burada başladı.

Şehir, terk edilmiş birçok binası, evi ve işletmesi nedeniyle genellikle perili bir yer olarak anılır. Ama yine de şehir gelişiyor ve iş bölümünde birçok iş merkezi ve büyük ofis var. Ne yazık ki Detroit sakin ve ölçülü bir yaşam sürmüyor ve geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yaşamda suç ve suç gelişiyor. Bu yerde, gayrimenkul düşük bir fiyata satın alınabilir ve buraya taşınmak çok para gerektirmez.

Gökdelenler şehri ilginç Great Lakes Müzesi, güzel Greenfield Park ve en prestijli Michigan Üniversitesi gibi birçok cazibe merkezinin bulunduğu banliyöleri ile ünlüdür. Şehrin uzun sahilinde çok sayıda moda giyim mağazası, otel ve restoran bulunmaktadır. Ayrıca birçok eğlence merkezi ve park alanı bulunmaktadır. Burası her zaman kalabalık ve turistler arasında en popüler yer.

Michigan'da bilim, tarih ve sanatın çeşitli alanlarına odaklanan birçok harika müze var. Sanat Enstitüsü, kültür ve sanatsal zanaatkarlığın birçok şaheseri şeklinde uluslararası öneme sahip gerçek bir zenginlik sunar.

Şehrin tüm vatandaşları, güzel hediyelik eşyalar ve yüksek kaliteli çiftlik ürünleri satın alabileceğiniz mükemmel Doğu Pazarı'na aşık oldu. Şehre siyah nüfus hakimdir ve yalnızca birkaç bölgede, barış ve sükunet ile ayırt edilir, beyaz çalışan Amerikalılar bütün ailelerde yaşar.

Detroit'teki turistik yerler

Henry Ford Müzesi banliyölerde yer alır ve geniş bir alana yayılır. Eşsiz müze, sergilenen çeşitli marka ve model örnekleriyle çeşitli bölümlerde ve pavyonlarda Amerikan otomotiv ilerlemesinin mükemmelliğini canlı bir şekilde sergiliyor. Burada etkileyici tasarım ve benzersiz performans ile modern ve eski başyapıtları görebilirsiniz.

Rönesans Merkezi modern mimarisi ve tüm kompleksi oluşturan görkemli gökdelenlerin ihtişamı ile etkileyicidir. Mimari topluluk nehir kıyısını süslüyor ve yüksek kulelerin içinde çeşitli mağazalar, oteller, restoranlar, spor salonları ve iş ofisleri bulunuyor.

Şehir merkezi, mimari güzellik açısından Amerika'nın en büyük metropol alanlarından daha aşağı değildir. Şehir panoraması, tasarım zarafetinin ve modern ritmin yanı sıra, oldukça geniş alanlar ile ayırt edilen yeşil alanların tazeliği ile dekore edilmiştir.

© 2023, 1001guide Blog. All rights reserved.