Loading icon

Podróż do Boliwii

1. Miasto La Paz. Cudowne miasto, które łączy zarówno starożytne dziedzictwo kulturowe, jak i współczesne trendy.

2. Miasto Sucre. To tutaj skupiają się główne atrakcje tego niesamowitego kraju: muzea, katedry, kościoły, a także biblioteka narodowa, w której przechowywane są dokumenty z XVI wieku.

3. Jezioro Titicaca. Znajduje się w Andach na wysokości 3812 metrów. Szmaragdowa woda i piękne krajobrazy – nikt nie pozostanie obojętny.

4. Madidi Park to prawdziwa egzotyczna dżungla, w której żyje ponad osiem tysięcy zwierząt i ptaków.

5. Salar de Uyuni to największe słone bagno na świecie, jego powierzchnia to ponad dziesięć tysięcy kilometrów kwadratowych. Po deszczu wygląda niesamowicie pięknie i jak lustro odbija wszystko dookoła.

6. Dolina Księżyca. Takie piękno można podziwiać bez końca. To prawdziwy labirynt, składający się z klifów i zagłębień, a dzięki wyjątkowej rzeźbie terenu można odnieść wrażenie, że chodzi się po księżycu.

7. Tiwanaku to ogromny kompleks archeologiczny starożytnej cywilizacji. Niektóre napisy na ścianach wciąż stanowią dla naukowców zagadkę.

8. Laguna Kolorada. Pośrodku pustynnych skał i bajecznie pięknych flamingów znajduje się płytkie jezioro, ze względu na zmianę temperatury woda zaczyna zmieniać kolor i zmienia kolor na czerwony, taki widok zdalnie przypomina krwawe rzeki. Widząc tak naturalne zjawisko gwarantowane będą burzliwe emocje i żywe wrażenia.

Boliwia to naprawdę niesamowity kraj, w którym każdy może odpocząć w stu procentach.