Loading icon

Atrakcje w Los Angeles

Los Angeles to miasto luksusu i dobrobytu w Stanach Zjednoczonych. Magiczne plaże, zachwycająca słoneczna pogoda przez cały rok, ogromna liczba miejsc rozrywki przyciągają miliony turystów z całego świata.

Atrakcje w Los Angeles:

Obserwatorium Griffitha

Ten budynek jest bardzo popularny wśród turystów. Obserwatorium znajduje się w Hollywood i zostało otwarte w 1935 roku w stylu Art Deco. Oto różne eksponaty z tematyki kosmosu i astronautyki. Przebywanie w tym niesamowitym miejscu zapewni niezapomniane wrażenia. Na najwyższym piętrze znajduje się taras widokowy z pięknym widokiem na miasto. W nocy to osobna bajeczna atmosfera, gwiazdy świecą na niebie, metropolia zalewa się jasnymi światłami poniżej.

Universal Studios Hollywood Park

Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje. Ogromna liczba atrakcji zanurza odwiedzających w ich ulubionych filmach, kreskówkach, które tu kręcono. Ekspozycje eksponatów z filmów nie pozostawią fanów obojętnymi. Świetny park na świetny czas.

Getty Center

Największe centrum kultury znajduje się na szczycie Brentwood Hills . Goście dojeżdżają kolejką do muzeum, w którym znajdują się bezcenne dzieła sztuki. Wystawiane są tu różne obrazy, rzeźby, dekoracje.

Teren budynku jest otoczony wspaniałym ogrodem, z którego otwiera się magiczny widok na zalew Los Angeles. Bajecznie piękne zachody słońca odbijają się w krystalicznie czystej wodzie.

Muzeum Sztuki Hrabstwa Los Angeles

Znajduje się imponujący budynek z niesamowitymi instalacjami świetlnymi przed wejściem w centralnej części miasta. Pod dachem budynku znajduje się niesamowita ilość skarbów kultury zebranych z całego świata.

Bezcenne eksponaty historyczne wypełniają zakamarki muzeum. Reprezentowane są tu prawie wszystkie epoki i kultury świata. Każdy przedmiot ma swoją historię i zanurza się w starożytnym świecie. W duszy pozostaje wyjątkowe uczucie, jakby odwiedził wszystkie epoki tego świata.

Molo w Santa Monica

Słynne na całym świecie molo to ulubione miejsce mieszkańców i gości miasta. Każdy turysta marzy o odwiedzeniu tego miejsca, zrobieniu zdjęcia ze znakiem wskazującym koniec legendarnej autostrady 66. Wspaniałe wschody i zachody słońca dotykają sedna.

Los Angeles to światowa stolica rozrywki.

Wspaniałe miasto przyciąga swoim luksusem, nieopisaną atmosferą. Nie możesz tu przyjechać i być niezadowolonym. Niezapomniane miasto z różnorodną rekreacją, z wieloma niesamowitymi miejscami do odwiedzenia.